Bezpieczeństwo zakupów

Naszym celem jest zadowolenie Klienta oraz długotrwała i owocna współpraca w miłej atmosferze. W przypadku materiału bez atestu hutniczego zawsze informujemy o właściwościach i ewentualnych wadach oferowanej przez nas stali.

Wieloletnie doświadczenie oraz owocna współpraca z firmami transportowymi i spedycyjnymi z całej Polski umożliwiają nam szybką i sprawną dostawę materiału prosto do Klienta. Zapraszamy również do obejrzenia materiału oraz odbioru osobistego z naszego magazynu w Płocku. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby nasz Klient otrzymał w jak najkrótszym czasie produkt zgodny z jego zamówieniem i spełniający wszelkie oczekiwania.

Wszystkie szczegóły dotyczące płatności, ceny oraz sposobu odbioru uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem. Akceptowane przez nas formy płatności to przedpłata na rachunek bankowy, płatność przy odbiorze z magazynu oraz termin płatności.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który odpowie na wszelkie pytania oraz pomoże w wybraniu najdogodniejszej formy zakupu i dostawy.

Zobacz także